Firma wiertnicza specjalizująca się w studniach głębinowych

Nasza firma PETPOLONIA powstała ponad 20 lat temu i działa w kilku sektorach rynkowych. Jednym z nich jest WIERTNICTWO. Nazwa branżowa PETPOLBUD dedykowana jest wykonywanym pracom wiertniczym i budowlanym.

Petpolbud – wiercenie studni głębinowych w Małopolsce i na Śląsku

W związku z naszą bogatą historią oraz długim okresem działalności, posiadamy wielu zadowolonych Klientów, z którymi utrzymujemy stały kontakt, także po wykonaniu usługi.

Nasi Klienci często polecają nas swoim bliskim i znajomym ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Ponadto zapraszamy do obejrzenia listy referencji i miejsc, w których wykonywaliśmy usługi.

Na stronie internetowej www.studnie.eu przedstawiamy nasze prace i sprzęt, by lepiej pokazać zakres prac i naszych możliwości.

Nasze atuty

Zaplecze techniczne i specjaliści

Posiadamy własne zaplecze techniczne i zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam na wykonanie usług kompleksowo. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od wstępnych konsultacji przez wiercenie i montaż, aż po końcową inspekcję.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem specjalistycznym: wiertnice na gąsienicach, sprężarki śrubowe, samochody ciężarowe z dźwigami HDS, koparki o różnej wielkości i możliwościach, wozidła technologiczne oraz mniejsze pojazdy techniczne.  Specjalizujemy się w pracach trudnych, w niedostępnych warunkach górskich.

Kompleksowa oferta

Wykonując usługi związane ze studniami głębinowymi oraz tradycyjnymi z kręgów, nasz zespół wykonuje je kompleksowo przyłączając studnie do budynków, instalując pompy w studniach, montując hydrofory, lampy UV przeciwko bakteriom coli i ustawiając ciśnienia, tak aby Klient otrzymał gwarancję na całość prac.

Dokumentacja ujęć wody (studni)

Wykonujemy dokumentacje studni w imieniu zleceniodawcy na potrzeby urzędu czyli np. Państwowego Gospodarstwa Wodnego WODY POLSKIE. W zakresie projekty geologiczne, dokumentacje powykonawcze, operaty wodnoprawne. W imieniu Zleceniodawcy prowadzimy korespondencje i dokumentacje, bez konieczności wizyt i telefonowania.

Czyszczenie studni

Studnia, czyli jak każde urządzenie i ona musi też być czyszczona i sprawdzona co do jej stanu przydatności (czystość wody i wydajność do użytkowania). Czyścimy studnie głębinowe i kopane metodami odpowiednimi do ww. rodzaju. O szczegółach możemy porozmawiać po kontakcie z nami. Zapraszamy do konatktu

Inspekcja, czyli kamerowanie studni

Posiadamy specjalistyczne kamery do monitoringu wnętrza studni, czyli np. stanu technicznego części filtracyjnej studni wraz z możliwością pomiarów metrażu. Sprawdzenia co jest na dnie studni, lub też w jaki sposób jest zakleszczona utopiona pompa głębinowa.

Odwierty specjalistyczne

Wykonujemy odwierty specjalistyczne: odwierty pod pale mostowe, kładki i wzmocnienia fundamentów.

Workplace items tools for project, Architect or Engineer working on blueprint for architectural project in progress, construction and structure concept.

Złóż zapytanie o wycenę

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę i odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych usług wiertniczych. Wypełnij formularz, a my odpowiemy jak najszybciej.